top of page
20210404_093448_edited.jpg
התחדשנו! מצלמה לצילום בארות וקידוחים

תאגיד מים וביוב באזור השרון עם באר מים (קידוח) שאיבדה את יכולות השאיבה, הזמינו את LDDWJ לעבודות ניקוי ושיקום.

כדי לברר בודאות היכן הבעיה ולהתאים שיטת שיקום אופטימלית, התחדשנו במצלמה 360° לעומק 450 מטר עם תאורת מובנית ומסך תצוגת לד.

LYFE TOWER
סיום מוצלח לפרויקט הבכורה של LDDWJ

אמיר קרן, מנהל הפרויקט הבכיר, נתפס לתמונת מזכרת ליד הפרויקט בו הכל התחיל. הפרויקט סימן את יריית הפתיחה לשיתוף הפעולה הפורה והמוצלח בין LDD טכנולוגיות מתקדמות וקבוצת WJ GROUNDWATER. אנו שמחים על הפרויקט המוצלח ומברכים את BASEPILE ואת קבוצת אשטרום על העבודה המשותפת, ההצלחה והתוצאות הטובות.  

לאחר 26 חודשי שאיבה הלקוח הורה על 'סוף השאיבה' במגדלי LYFE בלב ה-BBC, בני ברק. ציון דרך בזמני החברה.

זוהר ארצי LDDWJ
הכנס ה-11 לבנייה ולתשתיות: מבחני שאיבה ככלי תכנוני חיוני לחסכון בעלויות הפרויקט

זוהר ארצי, מהנדס ראשי ומנהל פיתוח עסקי בחברת LDDWJ הציג לקחים ותובנות ממבחני שאיבה שתכננה וביצעה החברה.

מבחני שאיבה מהווים עלות ועיכוב שוליים בפרויקט אך מאפשרים תכנון מושכל של השפלת מי התהום בפרויקט, חסכון אדיר בתמחור בארות שאיבה והחדרה מיותרות תוך הקטנת מרווח הבטחון למינמום ההכרחי. 

 

Ground%20water%20handling_Dewatering_Ton
מציגים בסמינר של ה- UITP לתכנון ובניה של מערכות מטרו

זוהר ארצי, מהנדס ראשי ל- LDDWJ וטוני טומורי, מנהל WJ קנדה הציגו בפני נת"ע שיטות ו- CASE STUDIES להשפלת מי תהום בפרויקטים של רכבות ומטרו בקנדה ובישראל. סמינר ההכשרה שנערך על ידי ה-UITP (האגודה הבינלאומית לתחבורה ציבורית) ומשרד התכנון של ד"ר סאוור עבור נת"ע, איגד באופן מופתי במשך 4 ימים את טובי המומחים בעולם להציג שיטות תכנון ובניה של מבנים תת קרקעיים. היה לנו הכבוד לתרום מנסיוננו ולדעת שבנת"ע שוקלים את השיטות המתקדמות בעולם לתכנון ובניית מערכות להסעת המונים בישראל. 

הפרדה מפלסית דור- השפלת מי תהום
רכבת ישראל: 
הפרדה מפלסית 14 דור – נחשולים 

גם אחרי מספר לא מבוטל של עבודות לאורך הקו האדום הרכבת הקלה, אי אפשר שלא להתפעם בכל פעם שפוקדים את אתר העבודות של רכבת ישראל 'הפרדה מפלסית 14 בדור נחשולים' ולא בגלל חוף הים הסמוך. כשמבצעים השפלת מי תהום בספיקות גבוהות ביותר והחדרה לאקוויפר תוך בניית בניית מעבר תת קרקעי לכלי רכב מתחת למסילת רכבת פעילה, מרגישים חלק ממשהו גדול. התמונה הפסטורלית צולמה על ידי מנהל הפרויקט בשקיעה. 

"יופי הוא כל שאנו מביטים בו באהבה"

דר טובי רוברטס כנס מנהלי הפרויקטים.jpg
הכנס ה-9 למנהלי פרויקטים: 
אסטרטגיות השפלת מי תהום במנהור, פירים וחפירות עמוקות

ד"ר טובי רוברטס, שותף מייסד של WJ GROUNDWATER הבריטית ודירקטור בחברת LDDWJ , הציג בכנס ה-9 למנהלי הפרויקטים של איגוד המהנדסים מהנסיון של הקבוצה בפרויקטי מנהור בינלאומיים.

החברה ידועה בכלים ובשיטות שפיתחה להשפלת מי תהום בתוך פירים ומנהרות.

 בקידוח לילי בבית הפסנתרSM14
נוגעים בשמיים בבית הפסנתר

יש הישנים בלילה ויש שנוגעים בשמיים מעל רחוב אלנבי, בתל אביב.

הצוות ומכונת ה- SM14 מתאווררים לקראת קידוח באר החדרה לעומק 42 מטר בבית הפסנתר. מחכים לזריחה ומתחילים.

 

PREENE.JPG
השפלת מי תהום במנהרות מקשרות ומתוך תת הקרקע

סימן התנופה בתשתיות התחבורה בישראל: הרכבת הקלה, תכניות המטרו ופיתוח כבישים נראה מכל קרן רחוב. LDDWJ ביצעה השפלת מי תהום במגוון מנהרות ומנהרות מקשרות והוכיחה שעבודות אלו דורשות מומחיות וניסיון. הדיון בהשפלת מי תהום מתוך מנהרות מקשרות, עולה שוב ושוב לקראת הקו הירוק ותכניות המטרו.

החודש, מגזין Tunnels & Tunnelling   פירסם מאמר של ד"ר מרטין פרין שכולו מוקדש לשיטות להשפלת מי תהום מתוך מנהרות מקשרות. הפרויקטים של WJ GROUNDWATER, (חברת האם) מככבים בשער, בדוגמאות ובתמונות.

X17A6682.JPG
כתבו עלינו ב infospot: 
פרויקט ראשון בישראל לשותפות בין LDD ו WJ GROUNDWATER

אל.די.די טכנולוגיות מתקדמות, אחת החברות המובילות בישראל לטיפול בקרקעות ומי תהום מדווחת על שותפות עם חברה בריטית עם פעילות בינ"ל בתחום השפלת מי תהום. 

ראיון מערכת אינפוספוט עם הדירקטורים ד"ר רפי מנדלבאום וד"ר טובי רוברטס לקראת פרויקט השפלת מי תהום ראשון בישראל לצורך בניית חניונים למגדל משרדים כאשר באתר הסמוך נמצאו מים מזוהמים.

לינקים שימושיים

bottom of page